Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-118,t-czy_tak_wygląda_nowe_audi_a4?.html
Informacja prasowa / Autor: MotoTarget.pl / Data: 2007-08-29

Czy tak wygląda nowe Audi A4?

Informacja prasowa

Jutro Audi ostatecznie uchyli rąbka tajemnicy i zaprezentuje zdjęcia Audi A4 nowej generacji, którego oficjalna światowa premiera nastąpi podczas IAA we Frankfurcie

Historia

Czy tak wygląda nowe Audi A4? Czy tak wygląda nowe Audi A4?

My już dziś prezentujemy Państwu zdjęcie, które kilka godzin temu pojawiło się w Internecie i według niepotwierdzonych oficjalnie przez Audi informacji, przedstawia nowe A4 w ostatecznej wersji seryjnej.

Nowe A4 do złudzenia przypomina coupe A5, któremu dodano dodatkową parę drzwi. A5 zostało już okrzyknięte przez dziennikarzy jednym z najładniejszych modeli Audi, więc nowa limuzyna A4 powinna także zebrać jak najlepsze recenzje, choć patrząc na zdjecie trudno mówić o rewolucji stylistycznej. Nowe A4 bazuje na płycie podłogowej modelu A5 i jest dłuższe od A4 oferowanego obecnie. Mierzy 4,7 metra długości (aktualne A4-4586 mm). Pod maską na początek znajdą się dwa silniki benzynowe: 1,8 TFSI o mocy 170 KM i 3,2 FSI V6 dysponujący mocą 262 KM, oraz trzy diesle: 2,0 TDI/140 KM, 2,7 TDI/188 KM i 236-konny 3,0 TDI V6. Więcej faktów i zdjęć poznamy już jutro, kiedy Audi opublikuje informację prasową dotyczącą nowego A4.

Źródło: Informacja Mototarget