Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-100808,t-najlepszy_salon_samochodowy_w_polsce_znajduje_sie_w_lodzi.html
Informacja prasowa / Data: 2011-11-02

Najlepszy salon samochodowy w Polsce znajduje się w Łodzi

Informacja prasowa

Polska Izba Motoryzacji (PIM) rozstrzygnęła konkurs na najlepszy obiekt motoryzacyjny w Polsce. Nagroda trafiła do salonu Volkswagen Bednarek z Łodzi.

W czasie Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej (26-27.10), Polska Izba Motoryzacji przyznała nagrody w konkursie na najlepszy polski obiekt motoryzacyjny roku 2010. W rywalizacji mogły brać udział konstrukcje powstałe w okresie od stycznia do grudnia 2010. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych obiektów serwisowych, działających w sieci autoryzowanych dealerów. Kryterium oceny stanowiły: ciekawa koncepcja architektoniczna, nowoczesność wyposażenia oraz wzorcowe rozwiązania technologiczne. O nominacjach i wyborze zwycięzcy decydowało jury w skład którego wchodził architekt, technolog i przedstawiciel PIM. Statuetka Auto Salon roku 2010 trafiła do łódzkiej firmy Volkswagen Bednarek.

Salon Volkswagen Bednarek rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2010, oferując sprzedaż i serwis samochodów osobowych i użytkowych marki Volkswagen. Całkowita powierzchnia budynków ekspozycyjnych i serwisu wynosi 4600 m2. Obiekt o nowoczesnej bryle usytuowano na działce o powierzchni 14 500 m2. Klientów obsługuje grupa 54 pracowników.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nagrody Auto Salon 2010, którą przyznała nam Polska Izba Motoryzacji. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie ponieważ konkurencyjne salony, które znalazły się w finale również prezentowały bardzo wysoki poziom. Ta nagroda jeszcze mocniej mobilizuje nas do ciężkiej pracy i jak najlepszej obsługi naszych klientów” - mówi Marcin Plaskota, Dyrektor Marketingu w firmie Bednarek.

Bednarek posiada również oficjalne przedstawicielstwo marki Skoda, a już niebawem rozpocznie sprzedaż samochodów MINI i BMW w nowopowstającym, łódzkim salonie.

Źródło: informacja Mototarget.pl