Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-100771,t-fiat_auto_poland_organizuje_tour_po_polsce_z_akcją_„testuj_fiata”..html
Informacja prasowa / Data: 2011-05-11

Fiat Auto Poland organizuje tour po Polsce z akcją „Testuj Fiata”.

Informacja prasowa

Na początku maja Fiat Auto Poland zainicjował akcję promocyjną „Testuj Fiata". Przedsięwzięcie to ma na celu uzupełnienie zasięgu sieci sprzedaży poprzez dotarcie z ofertą handlową do mieszkańców tych rejonów kraju, gdzie obecność salonów sprzedaży Grupy Fiat jest ograniczona.

Przedsięwzięcie bazuje na lokalnych akcjach plenerowych odbywających się w danym czasie w odwiedzanych miejscowościach. Specjalnie na tę okoliczność w każdej miejscowości budowane jest miasteczko promocyjne „Testuj Fiata". W miasteczku prezentowana jest oferta marek Grupy Fiat w tym Abarth, Alfa Romeo, Jeep, Lancia i oczywiście Fiat. Odwiedzający mogą skorzystać z bogatej oferty jazd testowych dostępnymi modelami m.in. wypróbować stylowego Fiata 500 czy model Sedici wszechstronnego SUVa z napędem 4x4. Dla chętnych dostępne do testów są inne modele Fiata m.in. Linea, Punto Evo oraz Bravo. Sportową Alfę Romeo reprezentują podczas imprezy modele Mito i Giulietta. Szczególnie po ten drugi model ustawiają się długie kolejki chętnych do odbycia jazdy próbnej. Klienci mają również okazję zapoznać się z aktualną ofertą promocyjną dzięki obecności przedstawicieli salonów sprzedaży z danego regionu, jak również skorzystać z usług przedstawicieli Fiat Bank w zakresie przygotowania oferty na finansowanie zakupu nowego samochodu.

Na terenie miasteczka znajduje się namiot sferyczny wyposażony w urządzenia multimedialne prezentujące historię i dzisiejszą siłę Grupy Fiata. Jubileusz 90-lecia obecności Fiata W Polsce, podkreśla ekspozycja zabytkowego modelu Fiata 508 Balilla Spider oraz Fiata 1800.

Organizator zapewnia odwiedzającym wiele atrakcji, m. in. Konkurs w którym główną nagrodą będzie jedyny na świecie egzemplarz Fiata 500 specjalnie przygotowany na 90-lecie Fiata w Polsce, pokazy tańca zespołu Molo & Frodo znanych z telewizyjnych programów „Mam Talent" i „You Can Dance". Dla najmłodszych przewidziano konkursy rysunkowe o tematyce związanej z motoryzacją. Testuj Fiata do końca września 2011 pojawi się w ponad 20 wybranych lokalizacjach na terenie całej Polski.

Harmonogram Imprez „Testuj Fiata":

KWIECIEŃ

30 Świecie

MAJ

2-3 Gorlice
20-22 Kołobrzeg
28-29 Leżajsk

CZERWIEC

4-5 Kozienice
10-11 Inowrocław
17-19 Limanowa
24-26 Świnoujście

LIPIEC

2-3 Sandomierz
16-17 Miastko
23-24 Kartuzy
29-30 Władysławowo
30-31 Jurata

SIERPIEŃ

6-7 Augustów
12-14 Olecko
19-21 Krasnystaw
20-28 Złotoryja

WRZESIEŃ

3-4 Gajewniki
9-11 Kędzierzyn-Kozle
18 Trzebnica
24-25 Pruszcz Gdański

Partnerami akcji są:

Fiat Bank Polska, FGA Leasing oraz Petronas Lubricants Polska.

Źródło: Fiat, fot. Fiat