Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-100755,t-nissan_qashqai___elegancki_huligan.html
Informacja prasowa / Data: 2011-04-22

Nissan Qashqai - elegancki huligan

Informacja prasowa

Na początku 2011 roku sprzedaż Nissana Qashqaia przekroczyła 1 milion egzemplarzy. Można uznać to za sukces producenta, ponieważ od oficjalnego rynkowego debiutu modelu minęło nieco ponad 4 lata. W tym czasie doczekaliśmy się również faceliftingu auta. Mimo to, sympatycy Nissana Qashqai szukają nowych rozwiązań, dzięki którym mogą ulepszyć wizualnie swoje pojazdy.

Osoby, które zakupiły Qashqaia, argumentują swój wybór głównie wszechstronnością auta oraz jego charakterystycznym wyglądem. Nie bez znaczenia jest również rosnąca popularność aut typu SUV, o czym można się przekonać na polskich drogach.

Japońscy projektanci w 2010 roku zdecydowali się na facelifting Qashqaia. Wymieniono takie elementy, jak światła, zderzaki czy grill. Dzięki temu auto nabrało bardziej agresywnego wyglądu. Zmieniono także kolorystykę tylnych świateł i użyto w ich konstrukcji diod LED. We wnętrzu samochodu producent przeprojektował kokpit, umieszczając między innymi komputer pokładowy pomiędzy zegarami. Dodatkowo poprawiono wyciszenie oraz oświetlenie wnętrza.

Dzięki chromowanym akcesoriom do Qashqaia, dostępnym w sklepie chromowane.com, można pójść o krok dalej. Dotyczy to zarówno wersji z silnikiem 2.0 (benzyna 140 KM; diesel 150 KM), jak i najbardziej popularnej w Polsce wersji z silnikiem 1.6l - 115 KM i napędem na przednią oś. Nissan Qashqai to dość popularne auto w segmencie SUV. Dlatego firma KNS przygotowała specjalną propozycję dla użytkowników tego modelu - mówi Andrzej Karpowicz, właściciel sklepu internetowego chromowane.com. W ofercie posiadamy bardzo rozbudowany pakiet: nakładki na klamki, lusterka, grill (górny i dolny), listwy progowe także listwy ochronne na tylny zderzak, nad tablicę rejestracyjną (z napisem oraz bez), przyokienne, listwę - rant tylnej klapy, ramki reflektorów oraz lamp tylnych, ramki halogenów, odblasków w tylnym zderzaku, relingi i dywaniki welurowe. W chromowane.com można również zakupić owiewkę maski dedykowaną dla Nissana Qashqaia renomowanej firmy EGR Australia – specjalizującej się w produktach mających na celu ochronę zewnętrznych elementów pojazdu przed zniszczeniem. Dla wersji Qashqaia wyposażonej w tzw. system bezkluczykowy dysponujemy specjalnymi nakładkami na klamki z dodatkowymi otworami oraz listwą nad tablicę rejestracyjną z dodatkowym otworem - dodaje.

Wszystkie chromowane elementy wykonano ze stali szlachetnej, dzięki czemu są odporne na zarysowania i szkodliwe działania warunków atmosferycznych. Montaż tych akcesoriów tuningowych nie wymaga mechanicznej ingerencji w nadwozie, co jest niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązań.

KNS Ltd specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów tuningowych. Współpracuje ze znanymi w branży producentami i dystrybutorami, takimi jak EGR Australia, Jacky Auto Sport, FK Automotive, Dectane oraz wieloma polskimi dostawcami. KNS Ltd jest właścicielem sklepu internetowego Chromowane.com. Prowadzi sprzedaż akcesoriów tuningowych zarówno dla Klientów Indywidualnych jak i Profesjonalistów.