Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-100717,t-nowy_uchwyt_lamany_w_ofercie_kamasy_tools.html
Informacja prasowa / Data: 2011-01-30

Nowy uchwyt łamany w ofercie Kamasy Tools

Informacja prasowa

Narzędzia źle dopasowane do dłoni operatora w istotny sposób obniżają wydajność i jakość pracy. Uchwyt łamany 3/4 K 1737 marki Kamasa Tools wpływa nie tylko na wzrost efektywności wykonywanych napraw. Przyczynia się jednocześnie do zmniejszenia ryzyka wystąpienia bezpośrednich uszkodzeń ciała.

K 1737

Uchwyt łamany 3/4 K 1737 o długości 100 cm jest przeznaczony do śrub z gwintem sięgającym 33mm i łbem dochodzącym do 50mm. Odpowiednie wyważenie elastycznego uchwytu zapewnia uzyskanie dodatkowej siły obrotu. Dzięki temu, przy niewielkim wysiłku operatora, narzędzie umożliwia uchwycenie momentu dokręcania do 1720 Nm. Pozwala to na zamocowanie dużej śruby bez konieczności użycia dodatkowych przyrządów.

Narzędzia ręczne są powszechnie wykorzystywane przy okazji różnego typu napraw. Stąd bardzo ważne jest ich wykonanie, które decyduje bezpośrednio o wydajności pracy i bezpieczeństwie osób z nich korzystających – mówi Marcin Konieczny z firmy Seba, wyłącznego dystrybutora narzędzi marki Kamasa Tools w Polsce. Uchwyt łamany 3/4 K 1737 wyróżnia się przede wszystkim ergonomią, dzięki czemu znacznie poprawia komfort wykonywanej pracy.

K 1737

Narzędzie marki Kamasa Tools,wykonane ze stali chromowo-wanadowej, nadaje się do prac pod dużymi obciążeniami. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu, chroni użytkownika przed powstaniem różnego typu urazów, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Zaokrąglone krawędzie rękojeści minimalizują ryzyko wystąpienia bezpośrednich uszkodzeń ciała, takich jak skaleczenia czy otarcia naskórka. Z kolei długość uchwytu zabezpiecza przed przypadkowym kontaktem z danymi częściami roboczymi. Narzędzie posiada dodatkowo zaokrągloną główkę, co umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach.

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta, zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools – najbardziej krytyczną grupę Klientów. Są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości. Posiadają dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.

Cena : 499 zł brutto

Kamasa Tools to szwedzkie narzędzia wysokiej klasy przeznaczone dla specjalistów. Firma istnieje w Szwecji od 1968 roku, a do 1977 roku jest częścią KGK Group. Jedynym dystrybutorem narzędzi Kamasa Tools w Polsce jest firma Seba. Narzędzia wyróżniają się trwałością, jakością wykonania i są objęte dożywotnią gwarancją.